درباره ما

با توجه به استقبال رو به افزایشی که در مورد مصرف انواع میوه و سبزی خشک در جهان وجود دارد، و با عنایت به وجود باغات و مزارع فراوان در نقاط مختلف کشور، پتانسیل بسیار خوبی برای تولید میوه خشک و به دنبال آن گسترش صادرات داریم.

بدون شک رعایت استانداردهای کیفی در بحث تولید و عرضه متناسب با نیاز مشتریان در بازار داخلی و خارجی از جمله ملزومات ضروری و پیش نیازی های اساسی کار است.

در این راستا و علاوه بر فعالیت در زمینه ی تولید، فروش و صادرات میوه خشک با ورود به عرصه ی ساخت و تولید انواع دستگاه ها و ماشین آلات میوه خشک بر آن شدیم تا با راه اندازی خطوط تولید میوه خشک در نقاط مختلف کشور به جهت بهره گیری از ظرفیت های مختلف هر استان، گامی ارزشمند در جهت ارتقای تولید و صادرات میوه خشک برداریم.

مأموریت

توسعه ی تولید و فروش میوه خشک ایرانی در بازار داخلی و جهانی.

چشم انداز

ایجاد بستری مناسب برای به کار گیری نیروهای مختلف تولیدی در کشور در راستای افزایش کیفیت و استانداردهای مطرح در بازار جهانی و افزایش صادرات.

استانداردها

اولویت مجموعه ارائه ی محصولات با مجوز بهداشت و سیب سلامت ایران است و در این خصوص به دو شکل فله و بسته بندی فعالیت می نماید.
همچنین سعی بر این است که با اخذ گواهی های بین المللی مورد نیاز برای توسعه ی تجارت جهانی میوه خشک، قدمی مهم در جهت پاسخگویی هر چه بیشتر به مشتریان خود برداریم.

خدمات

ارسال انواع میوه خشک ایرانی و وارداتی به نقاط مختلف و همچنین ساخت و تولید انواع ماشین آلات صنعتی به ویژه برای راه اندازی خط تولید میوه خشک، جزء خدمات ارائه شده توسط این مجموعه می باشد.

قطعاً دریافت بازخورد نظرات مشتریان میوه خشک و اعمال آن در کار و همچنین پشتیبانی در بحث استفاده از دستگاه ها امری حیاتی برای پیشبرد اهداف بوده و بنابراین التزام به این نکته در مجموعه جزء اولویت های کار محسوب می شود.

چرا ما

  • کیفیت بالا

قطعاً کیفیت بالا در بازار پر رقابت امروزی جزء مهمترین اولویت هاست و در صورت ارائه ی بهترین کیفیت ها رضایت تعداد بیشتری از مشتریان جلب می شود و بنابراین هدف ما ارائه ی محصولات با بالاترین کیفیت ممکن می باشد؛ امری که به ویژه در صادرات اهمیت زیادی پیدا می کند.

  • مشاوره ی مشتریان

همان طور که می دانید نیاز مشتریان مختلف متفاوت است و بنابراین مشاوره ی درست به مشتریان در انتخاب محصول، از الزامات و ضروریات کسب رضایت مشتریان خواهد بود و این مستلزم آن است که همزمان با نیاز سنجی درست مشتریان، تسلط کافی بر محصولات نیز وجود داشته و محصولات متناسب با نیاز معرفی گردد؛ نکته ای که در این مجموعه از اهمیت زیادی برخوردار است.

  • رضایت مشتریان

رضایت مشتریان یکی از مهمترین اولویت های مجموعه ی ما در ارتباط با مشتری بوده و از این رو علاوه بر ارائه ی محصولات با بهترین کیفیت ممکن، با دریافت نظرات مشتریان در خصوص محصولات و انعکاس آن در تولید سعی در افزایش این رضایت مندی داریم.

  • برخورداری از کادری متعهد و پاسخگو
    بی شک یکی از مهمترین نکات در جهت ارتقای رضایت مشتریان، تعهد و پاسخگو بودن تیم فروش است که این مجموعه اهمیت زیادی برای آن قائل بوده و سعی در بهبود هر چه بهتر خدمات خود به مشتریان دارد.

چرا لاوینسا؟

سابقه طولانی

لاوینسا دارای چندین سال سابقه در زمینه فروش انواع میوه خشک و دستگاه صنعتی خط تولید میوه خشک می باشد.

کیفیت بالا

کیفیت محصولات ما یکی از مهم ترین دلایل حفظ مشتریان مجموعه وفادار ما هست.

رضایت مشتریان

داشتن رضایت مشتریان برای هر شرکتی الزامی می باشد که شرکت ما نیز از رضایت بالای مشتریان خود برخوردار است.

تیم مجرب فروش

تیم فروش ما با تجربه بسیار بالا آماده پاسخگویی و مشاوره لازم به مشتریان می باشد.

قیمت مناسب

قیمت مناسب تا حدودی می تواند یکی از عوامل مهم در انجام و عقد قرارداد باشد که باید مورد توجه قرار گیرد.

تیم قدرتمند کشوری

مجموعه ما دارای تیم قدرتمند و گسترده در سراسر ایران در جهت کسب اعتماد مشتریان می باشد.